У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Федорівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Федорівка:

Поточний розклад електричок Депо - Федорівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 55 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Федорівка о 17 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6908-6910 сполученням Новоолексіївка - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Депо і Федорівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Федорівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Федорівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Федорівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Федорівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Федорівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Федорівка — Депо