У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дергачі - Моторна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дергачі - Моторна:

Поточний розклад електричок Дергачі - Моторна включає 14 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 01 хв зі станції Дергачі і прибуває на станцію Моторна о 23 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6039 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Дергачі і Моторна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дергачі - Моторна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дергачі Моторна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дергачі - Моторна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дергачі -Моторна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дергачі — Моторна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Моторна — Дергачі