У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дергачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дергачі:

Актуальний розклад електричок по станції Дергачі містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дергачі з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Нова Козача. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 11 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Нові Дергачі, Моторна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дергачі відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дергачі - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дергачі, Нова Козача - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дергачі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дергачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дергачі