У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дерганівка - Ржевуська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дерганівка - Ржевуська:

Поточний розклад електричок Дерганівка - Ржевуська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 27 хв зі станції Дерганівка і прибуває на станцію Ржевуська о 11 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Дерганівка і Ржевуська цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дерганівка - Ржевуська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дерганівка Ржевуська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дерганівка - Ржевуська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292 Козятин Погребище-1 10.27
Дерганівка
11.31
Ржевуська
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292-6293 Козятин Жашків 10.27
Дерганівка
11.31
Ржевуська
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дерганівка -Ржевуська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дерганівка — Ржевуська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ржевуська — Дерганівка