У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Девладове - Кам'янське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Девладове - Кам'янське:

Поточний розклад електричок Девладове - Кам'янське включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 07 хв зі станції Девладове і прибуває на станцію Кам'янське о 08 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Девладове і Кам'янське цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Спокій(19.12), Божедарівка(20.35), Воскобійня(21.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Девладове - Кам'янське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Девладове Кам'янське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Девладове - Кам'янське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
828 Кривий Ріг Дніпро 07.07
Девладове
08.48
Кам'янське-Пасажирське
1 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Кривий Ріг Дніпро 11.13
Девладове
13.21
Запоріжжя-Кам'янське
2 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.06
Девладове
21.46
Запоріжжя-Кам'янське
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Девладове -Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Девладове — Кам'янське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янське — Девладове