У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Девладове - Потоцьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Девладове - Потоцьке:

Поточний розклад електричок Девладове - Потоцьке включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 06 хв зі станції Девладове і прибуває на станцію Потоцьке о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Девладове і Потоцьке цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Девладове - Потоцьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Девладове Потоцьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Девладове - Потоцьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6022 Кривий Ріг Дніпро 11.13
Девладове
11.29
Потоцьке
16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.06
Девладове
19.22
Потоцьке
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Девладове -Потоцьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Девладове — Потоцьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Потоцьке — Девладове