У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Харків-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Харків-Пас.:

Поточний розклад електричок Діброва - Харків-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 05 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6680 сполученням Ізюм - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 59 хв. Між станціями Діброва і Харків-Пас. цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Закомельська(16.12), Балаклія(16.50), Андріївка(17.20), Зидьки(17.49), Борівська-Південна(18.18), Основа(18.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Харків-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Харків-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Харків-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6680 Ізюм Харків 16.05
Діброва
19.04
Харків-Пас.
2 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Харків-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Пас. — Діброва