У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6430 Ізюм — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ізюм - Харків номер 6430 відправляється зі станції Ізюм о 12.49 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6430 Ізюм - Харків пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Балаклія, Жовтнева, Слобожанська, Зидьки, Аксютівка, Жихор, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ізюм – Харків-Пас. складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 146.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

15,16 квітня 2024 п.6430 до ст.Зміїв слідує згідно діючого розкладу, далі Зміїв 16.00-16.07, Жихор 16.50-16.51, Безлюдівський парк 17.00-17.01, Основа (ЕЦ-2) 17.05-17.06, Основа (ЕЦ-1) 17.16 - 17.19, Парк Н 17.31- 17.32, Харків-Пас 17.37 19 квітня 2024 п.6430 Ізюм 13.24, Циганська 13.48-13.49, Закомельська 14.08-14.09, Савинці 14.31-14.32, Балаклія 14.56-15.00, Шебелинка 15.40-15.41, Занки 16.10-16.11, Зміїв 16.35-16.36, Жихор 17.09-17.10, Безлюдівський парк 17.19-17.20, Основа (ЕЦ-2) 17.24-17.25, Основа (ЕЦ-1) 17.35 - 17.38, Парк Н 17.50- 17.51, Харків-Пас 17.56 22 квітня 2024 п.6430 Ізюм 12.55, Циганська 13.19-13.20, Закомельська 13.39-13.40, Савинці 14.02-14.06, Балаклія 14.37-14.41, Шебелинка 15.21-15.22, Занки 15.51-15.52, Зміїв 16.16-16.17, Жихор 16.50-16.51, Безлюдівський парк 17.00-17.01, Основа (ЕЦ-2) 17.05-17.06, Основа (ЕЦ-1) 17.16 - 17.19, Парк Н 17.31 - 17.32, Харків-Пас 17.37 23,24,25,26,29,30 квітня 2024рокуел-д №6430 буде слідувати Ізюм 12.35, Циганська 12.59-13.03, Закомельська 13.33-13.34, далі згідно діючого розкладу руху.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 12.49
Пимонівка 12.55 1 хв  12.56 6 хв 
368 Км 13.03 1 хв  13.04 14 хв 
Федорівка 13.07 1 хв  13.08 18 хв 
Циганська 13.13 1 хв  13.14 24 хв 
360 Км 13.20 1 хв  13.21 31 хв 
Діброва 13.29 1 хв  13.30 40 хв 
Закомельська 13.33 1 хв  13.34 44 хв 
Бабариківська 13.42 1 хв  13.43 53 хв 
Маяк 13.51 1 хв  13.52 1 г  2 хв 
Савинці 13.56 1 хв  13.57 1 г  7 хв 
Братське Озеро 14.12 1 хв  14.13 1 г  23 хв 
Балаклія 14.21 4 хв  14.25 1 г  32 хв 
Вербівка 14.33 1 хв  14.34 1 г  44 хв 
Янківський 14.40 1 хв  14.41 1 г  51 хв 
Сезонна 14.48 1 хв  14.49 1 г  59 хв 
Жовтнева 14.56 1 хв  14.57 2 г  7 хв 
Шебелинка 15.05 1 хв  15.06 2 г  16 хв 
Андріївка 15.12 1 хв  15.13 2 г  23 хв 
Донець 15.19 1 хв  15.20 2 г  30 хв 
Слобожанська 15.26 1 хв  15.27 2 г  37 хв 
Занки 15.35 1 хв  15.36 2 г  46 хв 
Будинок Відпочинку 15.40 1 хв  15.41 2 г  51 хв 
Геніївка 15.46 1 хв  15.47 2 г  57 хв 
Зидьки 15.53 1 хв  15.54 3 г  4 хв 
Зміїв 16.00 1 хв  16.01 3 г  11 хв 
Левківка 16.05 1 хв  16.06 3 г  16 хв 
Дружний 16.09 1 хв  16.10 3 г  20 хв 
Аксютівка 16.13 1 хв  16.14 3 г  24 хв 
Звидки 16.19 1 хв  16.20 3 г  30 хв 
Борівська-Південна 16.24 1 хв  16.25 3 г  35 хв 
Васищеве 16.29 1 хв  16.30 3 г  40 хв 
Жихор 16.34 1 хв  16.35 3 г  45 хв 
Удянська 16.39 1 хв  16.40 3 г  50 хв 
Безлюдівка 16.44 1 хв  16.45 3 г  55 хв 
ЕЦ-2 16.49 1 хв  16.50 4 г 
Передвузлова 16.53 1 хв  16.54 4 г  4 хв 
Основа 17.00 3 хв  17.03 4 г  11 хв 
Новоселівка 17.15 1 хв  17.16 4 г  26 хв 
Харків-Пас. 17.21 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6430 Ізюм — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031