У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - 235 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - 235 Км:

Поточний розклад електричок Дніпро - 235 Км включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 40 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію 235 Км о 21 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Дніпро і 235 Км цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 193 Км(03.46), Ігрень(04.06), Хорошеве(04.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - 235 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро 235 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - 235 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -235 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — 235 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 235 Км — Дніпро