У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Божедарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Божедарівка:

Поточний розклад електричок Дніпро - Божедарівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 36 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Божедарівка о 20 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Дніпро і Божедарівка цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Горяїнове(13.02), 169 Км(13.34), 149 Км(14.00), 119 Км(14.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Божедарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Божедарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Божедарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 06.50
Дніпро-Головний
08.59
Божедарівка
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 12.57
Дніпро-Головний
15.08
Божедарівка
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
827П Дніпро Кривий Ріг 18.36
Дніпро-Головний
20.05
Божедарівка
1 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Божедарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Божедарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Божедарівка — Дніпро