У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Самарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Самарівка:

Поточний розклад електричок Дніпро - Самарівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 50 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Самарівка о 09 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Дніпро і Самарівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 193 Км(19.57), 195 Км(20.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Самарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Самарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Самарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6172 Дніпро Красноград 08.50
Дніпро-Головний
09.37
Самарівка
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 19.50
Дніпро-Головний
20.40
Самарівка
50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Самарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Самарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самарівка — Дніпро