У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Полівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Головний - Полівський:

Поточний розклад електричок Дніпро-Головний - Полівський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 50 хв зі станції Дніпро-Головний і прибуває на станцію Полівський о 08 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Дніпро-Головний і Полівський цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Горяїнове(13.02), 169 Км(13.34), 149 Км(14.00), 119 Км(14.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Головний - Полівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Головний Полівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Головний - Полівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 06.50
Дніпро-Головний
08.43
Полівський
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 12.57
Дніпро-Головний
14.52
Полівський
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Головний -Полівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Полівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полівський — Дніпро-Головний