У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полівський:

Актуальний розклад електричок по станції Полівський містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полівський з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 47 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Верхівцеве, Адамівське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полівський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411* Верхівцеве Кривий Ріг 03.33 5 хв  03.38 Курсує щоденно - переглянути
6011* Дніпро Кривий Ріг 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6022* Кривий Ріг Дніпро 12.28 1 хв  12.29 Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 14.52 1 хв  14.53 Курсує щоденно - переглянути
6042* Кривий Ріг Дніпро 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полівський