У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полівський:

Актуальний розклад електричок по станції Полівський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полівський з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 47 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Верхівцеве, Адамівське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полівський відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6022 Кривий Ріг Дніпро 13.00 1 хв  13.01 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 14.45 1 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полівський