У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добрівляни - Дубляни-Самбірські-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добрівляни - Дубляни-Самбірські-2:

Поточний розклад електричок Добрівляни - Дубляни-Самбірські-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 37 хв зі станції Добрівляни і прибуває на станцію Дубляни-Самбірські-2 о 06 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6135 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Добрівляни і Дубляни-Самбірські-2 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добрівляни - Дубляни-Самбірські-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добрівляни Дубляни-Самбірські-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добрівляни - Дубляни-Самбірські-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 06.37
Добрівляни
06.59
Дубляни-Самбірські-2
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 19.05
Добрівляни
19.28
Дубляни-Самбірські-2
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добрівляни -Дубляни-Самбірські-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добрівляни — Дубляни-Самбірські-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубляни-Самбірські-2 — Добрівляни