У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добротів - Раківчик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добротів - Раківчик:

Поточний розклад електричок Добротів - Раківчик включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 57 хв зі станції Добротів і прибуває на станцію Раківчик о 18 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Добротів і Раківчик цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Ланчин(18.05), Товмачик(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добротів - Раківчик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добротів Раківчик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добротів - Раківчик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442 Ворохта Коломия 17.57
Добротів
18.42
Раківчик
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добротів -Раківчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добротів — Раківчик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раківчик — Добротів