У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добротів - Ворохта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добротів - Ворохта:

Поточний розклад електричок Добротів - Ворохта включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 11 хв зі станції Добротів і прибуває на станцію Ворохта о 10 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Добротів і Ворохта цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Делятин(09.25), Ямна(09.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добротів - Ворохта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добротів Ворохта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добротів - Ворохта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ворохта 09.11
Добротів
10.35
Ворохта
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добротів -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добротів — Ворохта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ворохта — Добротів