У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долина - Павлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долина - Павлівка:

Поточний розклад електричок Долина - Павлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 42 хв зі станції Долина і прибуває на станцію Павлівка о 06 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Долина і Павлівка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Рахиня(04.50), Брошнів(05.22), Боднарів(06.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долина - Павлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долина Павлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долина - Павлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.42
Долина
06.38
Павлівка
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долина -Павлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долина — Павлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Павлівка — Долина