У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Стрий — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Стрий - Івано-Франківськ номер 6424 відправляється зі станції Стрий о 15.20 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6424 Стрий - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Довге-Моршинське, Лисовичі, Свіча, Долина, Надіїв, Рожнятів, Голинь, Вістова, Майдан, Павлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 15.20
Миртюки 15.30 1 хв  15.31 10 хв 
Довге-Моршинське 15.42 1 хв  15.43 22 хв 
Моршин 15.48 2 хв  15.50 28 хв 
Лисовичі 15.57 1 хв  15.58 37 хв 
Болехів 16.07 2 хв  16.09 47 хв 
Свіча 16.16 1 хв  16.17 56 хв 
Яворів 16.24 1 хв  16.25 1 г  4 хв 
Долина 16.37 2 хв  16.39 1 г  17 хв 
Рахиня 16.49 1 хв  16.50 1 г  29 хв 
Надіїв 16.58 1 хв  16.59 1 г  38 хв 
Раків 17.06 1 хв  17.07 1 г  46 хв 
Рожнятів 17.16 2 хв  17.18 1 г  56 хв 
Брошнів 17.24 1 хв  17.25 2 г  4 хв 
Голинь 17.29 1 хв  17.30 2 г  9 хв 
Калуш 17.40 3 хв  17.43 2 г  20 хв 
Вістова 17.53 1 хв  17.54 2 г  33 хв 
Боднарів 18.08 1 хв  18.09 2 г  48 хв 
Майдан 18.21 1 хв  18.22 3 г  1 хв 
Ценжів 18.33 1 хв  18.34 3 г  13 хв 
Павлівка 18.46 1 хв  18.47 3 г  26 хв 
Угринів 18.55 1 хв  18.56 3 г  35 хв 
Івано-Франківськ 19.05 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6424 Стрий — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031