У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Стрий — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ відправляється зі станції Стрий о 14.11 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Довге-Моршинське, Лисовичі, Свіча, Долина, Надіїв, Рожнятів, Голинь, Вістова, Майдан, Павлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

15 жовтня нв дільниці Рожнятів-Стрий ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 14.11
Миртюки 14.21 1 хв  14.22 10 хв 
Довге-Моршинське 14.33 1 хв  14.34 22 хв 
Моршин 14.39 2 хв  14.41 28 хв 
Лисовичі 14.47 1 хв  14.48 36 хв 
Болехів 14.56 1 хв  14.57 45 хв 
Свіча 15.03 1 хв  15.04 52 хв 
Яворів 15.10 1 хв  15.11 59 хв 
Долина 15.22 2 хв  15.24 1 г  11 хв 
Рахиня 15.34 1 хв  15.35 1 г  23 хв 
Надіїв 15.43 1 хв  15.44 1 г  32 хв 
Раків 15.51 1 хв  15.52 1 г  40 хв 
Рожнятів 16.00 1 хв  16.01 1 г  49 хв 
Брошнів 16.08 1 хв  16.09 1 г  57 хв 
Голинь 16.13 1 хв  16.14 2 г  2 хв 
Калуш 16.22 8 хв  16.30 2 г  11 хв 
Вістова 16.39 1 хв  16.40 2 г  28 хв 
Боднарів 16.52 2 хв  16.54 2 г  41 хв 
Майдан 17.04 1 хв  17.05 2 г  53 хв 
Ценжів 17.14 1 хв  17.15 3 г  3 хв 
Павлівка 17.27 2 хв  17.29 3 г  16 хв 
Угринів 17.36 1 хв  17.37 3 г  25 хв 
Івано-Франківськ 17.45 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6424 Стрий — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930