У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Стрий — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Стрий - Івано-Франківськ номер 6424 відправляється зі станції Стрий о 15.45 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6424 Стрий - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Довге-Моршинське, Лисовичі, Свіча, Долина, Надіїв, Рожнятів, Голинь, Вістова, Майдан, Павлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 15.45
Миртюки 15.55 1 хв  15.56 10 хв 
Довге-Моршинське 16.07 1 хв  16.08 22 хв 
Моршин 16.13 2 хв  16.15 28 хв 
Лисовичі 16.21 1 хв  16.22 36 хв 
Болехів 16.30 1 хв  16.31 45 хв 
Свіча 16.37 1 хв  16.38 52 хв 
Яворів 16.44 1 хв  16.45 59 хв 
Долина 16.56 1 хв  16.57 1 г  11 хв 
Рахиня 17.08 1 хв  17.09 1 г  23 хв 
Надіїв 17.17 1 хв  17.18 1 г  32 хв 
Раків 17.25 1 хв  17.26 1 г  40 хв 
Рожнятів 17.35 1 хв  17.36 1 г  50 хв 
Брошнів 17.41 1 хв  17.42 1 г  56 хв 
Голинь 17.46 1 хв  17.47 2 г  1 хв 
Калуш 17.56 2 хв  17.58 2 г  11 хв 
Вістова 18.07 1 хв  18.08 2 г  22 хв 
Боднарів 18.20 11 хв  18.31 2 г  35 хв 
Майдан 18.41 1 хв  18.42 2 г  56 хв 
Ценжів 18.52 2 хв  18.54 3 г  7 хв 
Павлівка 19.05 2 хв  19.07 3 г  20 хв 
Угринів 19.15 1 хв  19.16 3 г  30 хв 
Івано-Франківськ 19.25 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6424 Стрий — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930