У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Стрий — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ відправляється зі станції Стрий о 13.49 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Довге-Моршинське, Лисовичі, Свіча, Долина, Надіїв, Рожнятів, Голинь, Вістова, Майдан, Павлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 13.49
Миртюки 13.59 1 хв  14.00 10 хв 
Довге-Моршинське 14.11 1 хв  14.12 22 хв 
Моршин 14.17 2 хв  14.19 28 хв 
Лисовичі 14.25 1 хв  14.26 36 хв 
Болехів 14.34 1 хв  14.35 45 хв 
Свіча 14.41 1 хв  14.42 52 хв 
Яворів 14.48 1 хв  14.49 59 хв 
Долина 15.00 2 хв  15.02 1 г  11 хв 
Рахиня 15.12 1 хв  15.13 1 г  23 хв 
Надіїв 15.21 1 хв  15.22 1 г  32 хв 
Раків 15.29 1 хв  15.30 1 г  40 хв 
Рожнятів 15.39 1 хв  15.40 1 г  50 хв 
Брошнів 15.45 1 хв  15.46 1 г  56 хв 
Голинь 15.50 1 хв  15.51 2 г  1 хв 
Калуш 16.00 15 хв  16.15 2 г  11 хв 
Вістова 16.24 1 хв  16.25 2 г  35 хв 
Боднарів 16.37 2 хв  16.39 2 г  48 хв 
Майдан 16.49 1 хв  16.50 3 г 
Ценжів 16.59 2 хв  17.01 3 г  10 хв 
Павлівка 17.12 2 хв  17.14 3 г  23 хв 
Угринів 17.21 1 хв  17.22 3 г  32 хв 
Івано-Франківськ 17.30 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6424 Стрий — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930