У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донець - Верещаківка-Левадська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донець - Верещаківка-Левадська:

Поточний розклад електричок Донець - Верещаківка-Левадська включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 04 хв зі станції Донець і прибуває на станцію Верещаківка-Левадська о 14 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6446 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Донець і Верещаківка-Левадська цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Слобожанська(19.17), Левківка(19.48), Жихор(20.14), Харків-Вантажний(20.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донець - Верещаківка-Левадська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донець Верещаківка-Левадська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донець - Верещаківка-Левадська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донець -Верещаківка-Левадська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донець — Верещаківка-Левадська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верещаківка-Левадська — Донець