У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Ізюм — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ізюм - Харків номер 6408 відправляється зі станції Ізюм о 04.47 і прибуває на станцію Харків-Левада о 09.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6408 Ізюм - Харків пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Балаклія, Жовтнева, Слобожанська, Зидьки, Аксютівка, Жихор, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ізюм – Харків-Левада складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 157.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 04.47
Пимонівка 04.52 1 хв  04.53 5 хв 
368 Км 04.57 1 хв  04.58 10 хв 
Федорівка 05.02 1 хв  05.03 15 хв 
Циганська 05.09 1 хв  05.10 22 хв 
360 Км 05.14 1 хв  05.15 27 хв 
Діброва 05.20 1 хв  05.21 33 хв 
Закомельська 05.30 1 хв  05.31 43 хв 
Бабариківська 05.36 1 хв  05.37 49 хв 
Маяк 05.42 1 хв  05.43 55 хв 
Савинці 05.48 2 хв  05.50 1 г  1 хв 
Братське Озеро 06.05 1 хв  06.06 1 г  18 хв 
Балаклія 06.16 2 хв  06.18 1 г  29 хв 
Вербівка 06.25 1 хв  06.26 1 г  38 хв 
Янківський 06.34 1 хв  06.35 1 г  47 хв 
Сезонна 06.41 1 хв  06.42 1 г  54 хв 
Жовтнева 06.48 1 хв  06.49 2 г  1 хв 
Шебелинка 06.55 1 хв  06.56 2 г  8 хв 
Андріївка 07.01 1 хв  07.02 2 г  14 хв 
Донець 07.08 1 хв  07.09 2 г  21 хв 
Слобожанська 07.15 1 хв  07.16 2 г  28 хв 
Занки 07.23 2 хв  07.25 2 г  36 хв 
Будинок Відпочинку 07.30 1 хв  07.31 2 г  43 хв 
Геніївка 07.38 1 хв  07.39 2 г  51 хв 
Зидьки 07.45 1 хв  07.46 2 г  58 хв 
Зміїв 07.54 2 хв  07.56 3 г  7 хв 
Левківка 07.59 1 хв  08.00 3 г  12 хв 
Дружний 08.03 1 хв  08.04 3 г  16 хв 
Аксютівка 08.07 1 хв  08.08 3 г  20 хв 
Звидки 08.13 1 хв  08.14 3 г  26 хв 
Борівська-Південна 08.18 1 хв  08.19 3 г  31 хв 
Васищеве 08.23 1 хв  08.24 3 г  36 хв 
Жихор 08.28 1 хв  08.29 3 г  41 хв 
Удянська 08.33 1 хв  08.34 3 г  46 хв 
Безлюдівка 08.38 1 хв  08.39 3 г  51 хв 
ЕЦ-2 08.43 1 хв  08.44 3 г  56 хв 
Передвузлова 08.47 1 хв  08.48 4 г 
Основа 08.54 1 хв  08.55 4 г  7 хв 
Харків-Вантажний 09.00 1 хв  09.01 4 г  13 хв 
Верещаківка-Левадська 09.05 1 хв  09.06 4 г  18 хв 
Харків-Левада 09.11 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6408 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031