У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6408 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 03.15 і прибуває на станцію Харків-Левада о 06.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 360 Км, Маяк, Балаклія, Жовтнева, Слобожанська, Зидьки, Аксютівка, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 03.15
Пимонівка 03.21 1 хв  03.22 6 хв 
Федорівка 03.30 1 хв  03.31 15 хв 
Циганська 03.35 1 хв  03.36 20 хв 
360 Км 03.40 1 хв  03.41 25 хв 
Діброва 03.45 1 хв  03.46 30 хв 
Закомельська 03.53 1 хв  03.54 38 хв 
Бабариківська 04.00 1 хв  04.01 45 хв 
Маяк 04.04 1 хв  04.05 49 хв 
Савинці 04.09 1 хв  04.10 54 хв 
Лісова 04.14 1 хв  04.15 59 хв 
Братське Озеро 04.20 1 хв  04.21 1 г  5 хв 
Балаклія 04.28 1 хв  04.29 1 г  13 хв 
Вербівка 04.34 1 хв  04.35 1 г  19 хв 
Янківський 04.39 1 хв  04.40 1 г  24 хв 
Сезонна 04.43 1 хв  04.44 1 г  28 хв 
Жовтнева 04.48 1 хв  04.49 1 г  33 хв 
Шебелинка 04.55 1 хв  04.56 1 г  40 хв 
Андріївка 04.59 1 хв  05.00 1 г  44 хв 
Донець 05.05 1 хв  05.06 1 г  50 хв 
Слобожанська 05.09 1 хв  05.10 1 г  54 хв 
Занки 05.16 2 хв  05.18 2 г  1 хв 
Будинок Відпочинку 05.22 1 хв  05.23 2 г  7 хв 
Геніївка 05.26 1 хв  05.27 2 г  11 хв 
Зидьки 05.29 1 хв  05.30 2 г  14 хв 
Зміїв 05.36 2 хв  05.38 2 г  21 хв 
Левківка 05.43 1 хв  05.44 2 г  28 хв 
Дружний 05.47 1 хв  05.48 2 г  32 хв 
Аксютівка 05.51 1 хв  05.52 2 г  36 хв 
Звидки 05.56 1 хв  05.57 2 г  41 хв 
Борівська-Південна 06.01 1 хв  06.02 2 г  46 хв 
Васищеве 06.06 1 хв  06.07 2 г  51 хв 
Жихор 06.11 1 хв  06.12 2 г  56 хв 
Удянська 06.16 1 хв  06.17 3 г  1 хв 
Безлюдівка 06.21 1 хв  06.22 3 г  6 хв 
Передвузлова 06.27 1 хв  06.28 3 г  12 хв 
Основа 06.33 2 хв  06.35 3 г  18 хв 
Харків-Вантажний 06.39 1 хв  06.40 3 г  24 хв 
Верещаківка-Левадська 06.44 2 хв  06.46 3 г  29 хв 
Харків-Левада 06.51 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6408 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031