У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дора - Дружба
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дора - Дружба:

Поточний розклад електричок Дора - Дружба включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 49 хв зі станції Дора і прибуває на станцію Дружба о 18 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Рахів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Дора і Дружба цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Делятин(16.56), Тарновиця(17.43), Братківці(18.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дора - Дружба, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дора Дружба ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дора - Дружба можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 16.49
Дора
18.15
Дружба
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дора -Дружба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дора — Дружба

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дружба — Дора