У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довжанська - Пост Південно-Східний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довжанська - Пост Південно-Східний:

Поточний розклад електричок Довжанська - Пост Південно-Східний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 30 хв зі станції Довжанська і прибуває на станцію Пост Південно-Східний о 18 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6551 сполученням Фащівка - Красна Могила, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Довжанська і Пост Південно-Східний цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довжанська - Пост Південно-Східний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довжанська Пост Південно-Східний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довжанська - Пост Південно-Східний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6551 Фащівка Красна Могила 06.30
Довжанська
06.37
Пост Південно-Східний
7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 18.30
Довжанська
18.34
Пост Південно-Східний
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довжанська -Пост Південно-Східний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довжанська — Пост Південно-Східний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост Південно-Східний — Довжанська