У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Панське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драбове-Барятинське - Панське:

Поточний розклад електричок Драбове-Барятинське - Панське включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 01 хв зі станції Драбове-Барятинське і прибуває на станцію Панське о 22 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6061 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Драбове-Барятинське і Панське цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Драбівський радгосп(04.13), Пальміра(04.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драбове-Барятинське - Панське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драбове-Барятинське Панське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драбове-Барятинське - Панське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драбове-Барятинське -Панське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Панське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Панське — Драбове-Барятинське