У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Панське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Панське:

Актуальний розклад електричок по станції Панське містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Панське з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 39 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Чапаївка, Соснівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Панське відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Черкаси, Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Панське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6092 Черкаси Гребінка 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.33 1 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Панське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Панське