У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Ірша
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Ірша:

Поточний розклад електричок Древлянка - Ірша включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 06 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Ірша о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6610 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Древлянка і Ірша цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Шатрище(05.08), 130 Км(05.36), Щебзавод(06.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Ірша, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Ірша ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Ірша можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
06.24
Ірша
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 12.58
Древлянка
14.17
Ірша
1 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
19.25
Ірша
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Ірша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Ірша

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ірша — Древлянка