У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Радловичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрогобич - Радловичі:

Поточний розклад електричок Дрогобич - Радловичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Дрогобич і прибуває на станцію Радловичі о 19 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Дрогобич і Радловичі цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Михайлевичі(06.18), Дорожів(06.47), Дубляни-Самбірські(07.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрогобич - Радловичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрогобич Радловичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрогобич - Радловичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 06.14
Дрогобич
07.25
Радловичі
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.42
Дрогобич
19.50
Радловичі
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрогобич -Радловичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Радловичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радловичі — Дрогобич