У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Галаганівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Галаганівка:

Поточний розклад електричок Дружба - Галаганівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 40 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Галаганівка о 16 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6701 сполученням Апостолове - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Дружба і Галаганівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Галаганівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Галаганівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Галаганівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6701 Апостолове Херсон 16.40
Дружба
16.46
Галаганівка
6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Галаганівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Галаганівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Галаганівка — Дружба