У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубівці - Букачівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дубівці - Букачівці:

Поточний розклад електричок Дубівці - Букачівці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 00 хв зі станції Дубівці і прибуває на станцію Букачівці о 10 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6417 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Дубівці і Букачівці цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Тустань(21.40), Бурштин(22.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дубівці - Букачівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дубівці Букачівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дубівці - Букачівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Івано-Франківськ Ходорів 10.00
Дубівці
10.54
Букачівці
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.35
Дубівці
22.30
Букачівці
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дубівці -Букачівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дубівці — Букачівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Букачівці — Дубівці