У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Івано-Франківськ — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Ходорів номер 6411 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.20 і прибуває на станцію Ходорів о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6411 Івано-Франківськ - Ходорів пролягає по таким станціям як Угринів, Ямниця, Тос, Єзупіль, Дубівці, Тустань, Галич, Бовшів, Бурштин, Мартинів, Тенетники, Букачівці, Село Чернів, Чернів, Журавно, Молодинче, Бортники.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.20
Угринів 09.27 1 хв  09.28 7 хв 
Ямниця 09.33 6 хв  09.39 13 хв 
Тос 09.43 1 хв  09.44 23 хв 
Єзупіль 09.50 13 хв  10.03 30 хв 
Дубівці 10.13 1 хв  10.14 53 хв 
Тустань 10.19 1 хв  10.20 59 хв 
Галич 10.25 2 хв  10.27 1 г  5 хв 
Бовшів 10.34 1 хв  10.35 1 г  14 хв 
Бурштин 10.42 3 хв  10.45 1 г  22 хв 
Мартинів 10.52 1 хв  10.53 1 г  32 хв 
Тенетники 10.59 1 хв  11.00 1 г  39 хв 
Букачівці 11.05 3 хв  11.08 1 г  45 хв 
Село Чернів 11.13 1 хв  11.14 1 г  53 хв 
Чернів 11.19 1 хв  11.20 1 г  59 хв 
Журавно 11.27 2 хв  11.29 2 г  7 хв 
Молодинче 11.35 1 хв  11.36 2 г  15 хв 
Бортники 11.40 1 хв  11.41 2 г  20 хв 
Ходорів 11.50 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6411 Івано-Франківськ — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031