У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Івано-Франківськ — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Ходорів номер 6411 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.19 і прибуває на станцію Ходорів о 11.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Угринів, Ямниця, Тос, Єзупіль, Дубівці, Тустань, Галич, Бовшів, Бурштин, Мартинів, Тенетники, Букачівці, Село Чернів, Чернів, Журавно, Молодинче, Бортники.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.19
Угринів 09.26 1 хв  09.27 7 хв 
Ямниця 09.32 2 хв  09.34 13 хв 
Тос 09.38 1 хв  09.39 19 хв 
Єзупіль 09.45 2 хв  09.47 26 хв 
Дубівці 09.55 5 хв  10.00 36 хв 
Тустань 10.05 1 хв  10.06 46 хв 
Галич 10.11 5 хв  10.16 52 хв 
Бовшів 10.23 1 хв  10.24 1 г  4 хв 
Бурштин 10.31 3 хв  10.34 1 г  12 хв 
Мартинів 10.41 1 хв  10.42 1 г  22 хв 
Тенетники 10.47 1 хв  10.48 1 г  28 хв 
Букачівці 10.54 3 хв  10.57 1 г  35 хв 
Село Чернів 11.02 1 хв  11.03 1 г  43 хв 
Чернів 11.08 1 хв  11.09 1 г  49 хв 
Журавно 11.16 1 хв  11.17 1 г  57 хв 
Молодинче 11.23 1 хв  11.24 2 г  4 хв 
Бортники 11.28 1 хв  11.29 2 г  9 хв 
Ходорів 11.38 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6411 Івано-Франківськ — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031