У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джулинка - Фердинандівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джулинка - Фердинандівка:

Поточний розклад електричок Джулинка - Фердинандівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 01 г 28 хв зі станції Джулинка і прибуває на станцію Фердинандівка о 05 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 4 г 2 хв. Між станціями Джулинка і Фердинандівка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Генріхівка(01.40), Зятківці(02.35), Семенки(04.12), Сажки(04.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джулинка - Фердинандівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джулинка Фердинандівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джулинка - Фердинандівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 01.28
Джулинка
05.30
Фердинандівка
4 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джулинка -Фердинандівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джулинка — Фердинандівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фердинандівка — Джулинка