У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Гайворон — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Гайворон - Вінниця номер 6632 відправляється зі станції Гайворон о 01.04 і прибуває на станцію Вінниця о 06.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6632 Гайворон - Вінниця пролягає по таким станціям як Джулинка, Орлик, Антонівка, Гайсин, Ситківці, Самчинці, Кароліна, Немирів, Фердинандівка, Гуменне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 01.04
Ставки 01.19 1 хв  01.20 15 хв 
Джулинка 01.32 2 хв  01.34 28 хв 
Генріхівка 01.48 2 хв  01.50 44 хв 
Орлик 02.03 1 хв  02.04 59 хв 
Дукля 02.12 2 хв  02.14 1 г  8 хв 
Антонівка 02.23 1 хв  02.24 1 г  19 хв 
Зятківці 02.38 2 хв  02.40 1 г  34 хв 
Гайсин 03.13 1 хв  03.14 2 г  9 хв 
Криштопівка 03.38 1 хв  03.39 2 г  34 хв 
Ситківці 03.54 1 хв  03.55 2 г  50 хв 
Семенки 04.14 1 хв  04.15 3 г  10 хв 
Самчинці 04.24 1 хв  04.25 3 г  20 хв 
68 Км 04.33 1 хв  04.34 3 г  29 хв 
Кароліна 04.47 1 хв  04.48 3 г  43 хв 
Сажки 04.59 1 хв  05.00 3 г  55 хв 
Немирів 05.10 1 хв  05.11 4 г  6 хв 
Витівці 05.21 1 хв  05.22 4 г  17 хв 
Фердинандівка 05.32 1 хв  05.33 4 г  28 хв 
Вороновиця 05.54 1 хв  05.55 4 г  50 хв 
Гуменне 06.07 1 хв  06.08 5 г  3 хв 
Вінниця 06.27 5 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6632 Гайворон — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930