У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Гайворон — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця відправляється зі станції Гайворон о 00.58 і прибуває на станцію Вінниця о 06.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Джулинка, Орлик, Антонівка, Гайсин, Ситківці, Самчинці, Кароліна, Немирів, Фердинандівка, Гуменне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 00.58
Ставки 01.14 1 хв  01.15 16 хв 
Джулинка 01.26 2 хв  01.28 28 хв 
Генріхівка 01.40 2 хв  01.42 42 хв 
Орлик 01.56 1 хв  01.57 58 хв 
Дукля 02.06 2 хв  02.08 1 г  8 хв 
Антонівка 02.18 1 хв  02.19 1 г  20 хв 
Зятківці 02.35 3 хв  02.38 1 г  37 хв 
Гайсин 03.11 1 хв  03.12 2 г  13 хв 
Криштопівка 03.36 1 хв  03.37 2 г  38 хв 
Ситківці 03.52 1 хв  03.53 2 г  54 хв 
Семенки 04.12 1 хв  04.13 3 г  14 хв 
Самчинці 04.22 1 хв  04.23 3 г  24 хв 
68 Км 04.31 1 хв  04.32 3 г  33 хв 
Кароліна 04.45 1 хв  04.46 3 г  47 хв 
Сажки 04.57 1 хв  04.58 3 г  59 хв 
Немирів 05.08 1 хв  05.09 4 г  10 хв 
Витівці 05.19 1 хв  05.20 4 г  21 хв 
Фердинандівка 05.30 1 хв  05.31 4 г  32 хв 
Вороновиця 05.52 1 хв  05.53 4 г  54 хв 
Гуменне 06.05 1 хв  06.06 5 г  7 хв 
Вінниця 06.25 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6632 Гайворон — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728