У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Гайворон — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Гайворон - Вінниця номер 6632 відправляється зі станції Гайворон о 01.10 і прибуває на станцію Вінниця о 06.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Джулинка, Орлик, Антонівка, Гайсин, Ситківці, Самчинці, Кароліна, Немирів, Фердинандівка, Гуменне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 01.10
Ставки 01.26 1 хв  01.27 16 хв 
Джулинка 01.38 2 хв  01.40 28 хв 
Генріхівка 01.54 2 хв  01.56 44 хв 
Орлик 02.09 1 хв  02.10 59 хв 
Дукля 02.18 2 хв  02.20 1 г  8 хв 
Антонівка 02.29 1 хв  02.30 1 г  19 хв 
Зятківці 02.44 2 хв  02.46 1 г  34 хв 
Гайсин 03.19 1 хв  03.20 2 г  9 хв 
Криштопівка 03.44 1 хв  03.45 2 г  34 хв 
Ситківці 04.00 1 хв  04.01 2 г  50 хв 
Семенки 04.20 1 хв  04.21 3 г  10 хв 
Самчинці 04.30 1 хв  04.31 3 г  20 хв 
68 Км 04.39 1 хв  04.40 3 г  29 хв 
Кароліна 04.53 1 хв  04.54 3 г  43 хв 
Сажки 05.05 1 хв  05.06 3 г  55 хв 
Немирів 05.16 1 хв  05.17 4 г  6 хв 
Витівці 05.27 1 хв  05.28 4 г  17 хв 
Фердинандівка 05.38 1 хв  05.39 4 г  28 хв 
Вороновиця 06.00 1 хв  06.01 4 г  50 хв 
Гуменне 06.13 1 хв  06.14 5 г  3 хв 
Вінниця 06.33 5 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6632 Гайворон — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31