У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзинілор - Арциз
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дзинілор - Арциз:

Розклад поїздів Дзинілор Арциз на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дзинілор Арциз найчастіше зупиняються на станціях Главані, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.43 зі станції Дзинілор, в кінцевий же пункт Арциз прибувають вони відповідно о 19.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дзинілор Арциз є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дзинілор - Арциз складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дзинілор - Арциз можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 18.43
Дзинілор
19.38
Арциз
55 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дзинілор -Арциз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзинілор — Арциз

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Арциз — Дзинілор