У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзинілор - Білгород-Дністровський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дзинілор - Білгород-Дністровський:

Розклад поїздів Дзинілор Білгород-Дністровський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дзинілор Білгород-Дністровський найчастіше зупиняються на станціях Главані, Арциз, Сарата, Кулевча, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.43 зі станції Дзинілор, в кінцевий же пункт Білгород-Дністровський прибувають вони відповідно о 21.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дзинілор Білгород-Дністровський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дзинілор - Білгород-Дністровський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дзинілор - Білгород-Дністровський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 18.43
Дзинілор
21.20
Білгород-Дністровський
2 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дзинілор -Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзинілор — Білгород-Дністровський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Білгород-Дністровський — Дзинілор