У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзинілор - Роздільна-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дзинілор - Роздільна-1:

Розклад поїздів Дзинілор Роздільна-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дзинілор Роздільна-1 найчастіше зупиняються на станціях Главані, Арциз, Сарата, Кулевча, Білгород-Дністровський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.43 зі станції Дзинілор, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 01.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дзинілор Роздільна-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дзинілор - Роздільна-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дзинілор - Роздільна-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 18.43
Дзинілор
01.17
Роздільна-1
6 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дзинілор -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзинілор — Роздільна-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна-1 — Дзинілор