У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фердинандівка - Витівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Фердинандівка - Витівці:

Поточний розклад електричок Фердинандівка - Витівці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 56 хв зі станції Фердинандівка і прибуває на станцію Витівці о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Фердинандівка і Витівці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Фердинандівка - Витівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Фердинандівка Витівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Фердинандівка - Витівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Фердинандівка та Витівці – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Фердинандівка Витівці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 18.56
Фердинандівка
19.06
Витівці
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Фердинандівка -Витівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Фердинандівка — Витівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Витівці — Фердинандівка