У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6631 Вінниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон відправляється зі станції Вінниця о 18.20 і прибуває на станцію Гайворон о 23.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вороновиця, Витівці, Сажки, 68 Км, Семенки, Криштопівка, Зятківці, Дукля, Генріхівка, Ставки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 18.20
Гуменне 18.40 1 хв  18.41 20 хв 
Вороновиця 18.52 1 хв  18.53 32 хв 
Фердинандівка 19.15 1 хв  19.16 55 хв 
Витівці 19.26 1 хв  19.27 1 г  6 хв 
Немирів 19.37 2 хв  19.39 1 г  17 хв 
Сажки 19.49 1 хв  19.50 1 г  29 хв 
Кароліна 20.00 1 хв  20.01 1 г  40 хв 
68 Км 20.15 1 хв  20.16 1 г  55 хв 
Самчинці 20.23 1 хв  20.24 2 г  3 хв 
Семенки 20.34 1 хв  20.35 2 г  14 хв 
Ситківці 20.55 1 хв  20.56 2 г  35 хв 
Криштопівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  50 хв 
Гайсин 21.35 2 хв  21.37 3 г  15 хв 
Зятківці 22.09 2 хв  22.11 3 г  49 хв 
Антонівка 22.27 1 хв  22.28 4 г  7 хв 
Дукля 22.37 2 хв  22.39 4 г  17 хв 
Орлик 22.48 1 хв  22.49 4 г  28 хв 
Генріхівка 23.02 2 хв  23.04 4 г  42 хв 
Джулинка 23.17 2 хв  23.19 4 г  57 хв 
Ставки 23.31 1 хв  23.32 5 г  11 хв 
Гайворон 23.47 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6631 Вінниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031