У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6631 Вінниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вінниця - Гайворон номер 6631 відправляється зі станції Вінниця о 17.35 і прибуває на станцію Гайворон о 23.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6631 Вінниця - Гайворон пролягає по таким станціям як Вороновиця, Витівці, Сажки, 68 Км, Семенки, Криштопівка, Зятківці, Дукля, Генріхівка, Ставки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 17.35
Гуменне 17.55 1 хв  17.56 20 хв 
Вороновиця 18.07 1 хв  18.08 32 хв 
Фердинандівка 18.30 1 хв  18.31 55 хв 
Витівці 18.41 1 хв  18.42 1 г  6 хв 
Немирів 18.52 2 хв  18.54 1 г  17 хв 
Сажки 19.04 1 хв  19.05 1 г  29 хв 
Кароліна 19.15 1 хв  19.16 1 г  40 хв 
68 Км 19.30 1 хв  19.31 1 г  55 хв 
Самчинці 19.38 1 хв  19.39 2 г  3 хв 
Семенки 19.49 1 хв  19.50 2 г  14 хв 
Ситківці 20.10 1 хв  20.11 2 г  35 хв 
Криштопівка 20.25 1 хв  20.26 2 г  50 хв 
Гайсин 20.50 2 хв  20.52 3 г  15 хв 
Зятківці 21.24 2 хв  21.26 3 г  49 хв 
Антонівка 21.41 1 хв  21.42 4 г  6 хв 
Дукля 21.51 2 хв  21.53 4 г  16 хв 
Орлик 22.01 1 хв  22.02 4 г  26 хв 
Генріхівка 22.15 2 хв  22.17 4 г  40 хв 
Джулинка 22.31 2 хв  22.33 4 г  56 хв 
Ставки 22.46 1 хв  22.47 5 г  11 хв 
Гайворон 23.01 5 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6631 Вінниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930