У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6631 Вінниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вінниця - Гайворон номер 6631 відправляється зі станції Вінниця о 18.00 і прибуває на станцію Гайворон о 23.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6631 Вінниця - Гайворон пролягає по таким станціям як Вороновиця, Витівці, Сажки, 68 Км, Семенки, Криштопівка, Зятківці, Дукля, Генріхівка, Ставки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 18.00
Гуменне 18.20 1 хв  18.21 20 хв 
Вороновиця 18.32 1 хв  18.33 32 хв 
Фердинандівка 18.55 1 хв  18.56 55 хв 
Витівці 19.06 1 хв  19.07 1 г  6 хв 
Немирів 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
Сажки 19.29 1 хв  19.30 1 г  29 хв 
Кароліна 19.40 1 хв  19.41 1 г  40 хв 
68 Км 19.55 1 хв  19.56 1 г  55 хв 
Самчинці 20.03 1 хв  20.04 2 г  3 хв 
Семенки 20.14 1 хв  20.15 2 г  14 хв 
Ситківці 20.35 1 хв  20.36 2 г  35 хв 
Криштопівка 20.50 1 хв  20.51 2 г  50 хв 
Гайсин 21.15 2 хв  21.17 3 г  15 хв 
Зятківці 21.49 2 хв  21.51 3 г  49 хв 
Антонівка 22.06 1 хв  22.07 4 г  6 хв 
Дукля 22.16 2 хв  22.18 4 г  16 хв 
Орлик 22.26 1 хв  22.27 4 г  26 хв 
Генріхівка 22.40 2 хв  22.42 4 г  40 хв 
Джулинка 22.56 2 хв  22.58 4 г  56 хв 
Ставки 23.11 1 хв  23.12 5 г  11 хв 
Гайворон 23.26 5 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6631 Вінниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728