У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6631 Вінниця — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон відправляється зі станції Вінниця о 18.20 і прибуває на станцію Гайворон о 23.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вороновиця, Витівці, Сажки, 68 Км, Семенки, Криштопівка, Зятківці, Дукля, Генріхівка, Ставки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 18.20
Гуменне 18.40 1 хв  18.41 20 хв 
Вороновиця 18.52 1 хв  18.53 32 хв 
Фердинандівка 19.15 1 хв  19.16 55 хв 
Витівці 19.26 1 хв  19.27 1 г  6 хв 
Немирів 19.37 2 хв  19.39 1 г  17 хв 
Сажки 19.49 1 хв  19.50 1 г  29 хв 
Кароліна 20.00 1 хв  20.01 1 г  40 хв 
68 Км 20.15 1 хв  20.16 1 г  55 хв 
Самчинці 20.23 1 хв  20.24 2 г  3 хв 
Семенки 20.34 1 хв  20.35 2 г  14 хв 
Ситківці 20.55 1 хв  20.56 2 г  35 хв 
Криштопівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  50 хв 
Гайсин 21.35 2 хв  21.37 3 г  15 хв 
Зятківці 22.09 2 хв  22.11 3 г  49 хв 
Антонівка 22.27 1 хв  22.28 4 г  7 хв 
Дукля 22.37 2 хв  22.39 4 г  17 хв 
Орлик 22.48 1 хв  22.49 4 г  28 хв 
Генріхівка 23.02 2 хв  23.04 4 г  42 хв 
Джулинка 23.17 2 хв  23.19 4 г  57 хв 
Ставки 23.31 1 хв  23.32 5 г  11 хв 
Гайворон 23.47 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6631 Вінниця — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728