У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гайсин - Кароліна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гайсин - Кароліна:

Поточний розклад електричок Гайсин - Кароліна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 02 г 57 хв зі станції Гайсин і прибуває на станцію Кароліна о 04 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Гайсин і Кароліна цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Криштопівка(03.21), 68 Км(04.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гайсин - Кароліна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гайсин Кароліна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гайсин - Кароліна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гайсин та Кароліна – 55.0 км. Ціна квитка на електричку Гайсин Кароліна складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 02.57
Гайсин
04.30
Кароліна
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гайсин -Кароліна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гайсин — Кароліна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кароліна — Гайсин