У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гніздичів - Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гніздичів - Ходорів:

Поточний розклад електричок Гніздичів - Ходорів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 29 хв зі станції Гніздичів і прибуває на станцію Ходорів о 16 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6086 сполученням Стрий - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Гніздичів і Ходорів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гніздичів - Ходорів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гніздичів Ходорів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гніздичів - Ходорів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6084 Стрий Ходорів 16.29
Гніздичів
16.57
Ходорів
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6086 Стрий Ходорів 21.16
Гніздичів
21.45
Ходорів
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гніздичів -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гніздичів — Ходорів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ходорів — Гніздичів