У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інгулець - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Інгулець - Кривий Ріг(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Інгулець - Кривий Ріг(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 20 хв зі станції Інгулець і прибуває на станцію Кривий Ріг(всі вокзали) о 19 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6453-6454 сполученням Інгулець - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Інгулець і Кривий Ріг(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них 22 Км(08.55), 6 Км Роз'їзд(09.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Інгулець - Кривий Ріг(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Інгулець Кривий Ріг(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Інгулець - Кривий Ріг(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6453-6454 Інгулець Кривий Ріг 08.48
Інгулець
10.04
Кривий Ріг-Головний
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6457-6458 Інгулець Кривий Ріг 18.20
Інгулець
19.30
Кривий Ріг-Головний
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Інгулець -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Інгулець — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Інгулець