З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кальчик - Карань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кальчик - Карань:

Поточний розклад електричок Кальчик - Карань включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 29 хв зі станції Кальчик і прибуває на станцію Карань о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6110 сполученням Маріуполь - Волноваха, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Кальчик і Карань цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кальчик - Карань, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кальчик Карань ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кальчик - Карань можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6162 Маріуполь Південнодонбаська 06.19
Кальчик
06.48
Карань
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6118 Маріуполь Волноваха 09.14
Кальчик
09.43
Карань
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6108 Маріуполь Південнодонбаська 18.18
Кальчик
18.47
Карань
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6110 Маріуполь Волноваха 21.29
Кальчик
21.58
Карань
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кальчик -Карань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кальчик — Карань

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Карань — Кальчик