У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кальчик - Маріуполь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кальчик - Маріуполь:

Поточний розклад електричок Кальчик - Маріуполь включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 31 хв зі станції Кальчик і прибуває на станцію Маріуполь о 12 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6117 сполученням Волноваха - Маріуполь, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Кальчик і Маріуполь цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. Серед них Асланове(06.10), Сартана(06.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кальчик - Маріуполь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кальчик Маріуполь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кальчик - Маріуполь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кальчик -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кальчик — Маріуполь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маріуполь — Кальчик