З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кальчик - Сартана
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кальчик - Сартана:

Поточний розклад електричок Кальчик - Сартана включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 42 хв зі станції Кальчик і прибуває на станцію Сартана о 10 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6181 сполученням Південнодонбаська - Маріуполь, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Кальчик і Сартана цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кальчик - Сартана, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кальчик Сартана ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кальчик - Сартана можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6117 Волноваха Маріуполь 06.16
Кальчик
06.48
Сартана
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6105 Південнодонбаська Маріуполь 09.42
Кальчик
10.13
Сартана
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6109 Волноваха Маріуполь 17.54
Кальчик
18.26
Сартана
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6181 Південнодонбаська Маріуполь 21.35
Кальчик
22.07
Сартана
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кальчик -Сартана можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кальчик — Сартана

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сартана — Кальчик