У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кальчик - Сартана
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кальчик - Сартана:

Поточний розклад електричок Кальчик - Сартана включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 31 хв зі станції Кальчик і прибуває на станцію Сартана о 11 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6117 сполученням Волноваха - Маріуполь, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Кальчик і Сартана цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кальчик - Сартана, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кальчик Сартана ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кальчик - Сартана можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кальчик -Сартана можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кальчик — Сартана

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сартана — Кальчик