У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карачун - Дворецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Карачун - Дворецька:

Поточний розклад електричок Карачун - Дворецька включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 13 хв зі станції Карачун і прибуває на станцію Дворецька о 07 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6341-6342 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Карачун і Дворецька цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Малинськ(05.20), Рокитне(39 Км)(05.52), Любомирськ(06.21), Решуцьк(06.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Карачун - Дворецька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Карачун Дворецька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Карачун - Дворецька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341-6342 Сарни Здолбунів 05.13
Карачун
07.14
Дворецька
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Карачун -Дворецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Карачун — Дворецька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дворецька — Карачун