У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дворецька:

Актуальний розклад електричок по станції Дворецька містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дворецька з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель, Рівне, Могиляни, Удрицьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 50 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Рівне, Басів Кут. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дворецька відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красне - Здолбунів-Пас., Рівне - Могиляни, Сарни - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дворецька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6384 Красне Здолбунів 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.29 1 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 15.06 1 хв  15.07 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.37 1 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 22.49 1 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дворецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дворецька