У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Заводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Заводська:

Поточний розклад електричок Корсунь - Заводська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 33 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Заводська о 11 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 10 хв. Між станціями Корсунь і Заводська цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Кошмак(16.33), Дирдин(16.57), Клубна(17.49), Балаклія-1(18.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Заводська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Заводська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Заводська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Корсунь та Заводська – 70.0 км. Ціна квитка на електричку Корсунь Заводська складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.33
Корсунь
11.16
Заводська
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.08
Корсунь
18.13
Заводська
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 16.26
Корсунь
18.36
Заводська
2 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Заводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Заводська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заводська — Корсунь