У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Миронівка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Черкаси номер 6510 відправляється зі станції Миронівка о 15.20 і прибуває на станцію Черкаси о 19.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6510 Миронівка - Черкаси пролягає по таким станціям як Таганча, Саморідня, Завадівка, Городище, Хлистунівка, Клубна, Володимирівка, Перегонівка, Заводська, Центральна, Хацьки, 898 Км Роз'їзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Миронівка – Черкаси складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 141.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 15.20
Яхни 15.26 1 хв  15.27 6 хв 
Михайлівка 15.33 1 хв  15.34 13 хв 
Таганча 15.40 1 хв  15.41 20 хв 
Моринці 15.49 1 хв  15.50 29 хв 
Сотники 15.54 1 хв  15.55 34 хв 
Саморідня 16.01 1 хв  16.02 41 хв 
Корсунь 16.07 1 хв  16.08 47 хв 
Кошмак 16.15 1 хв  16.16 55 хв 
Завадівка 16.21 1 хв  16.22 1 г  1 хв 
Валява 16.26 1 хв  16.27 1 г  6 хв 
Чубівка 16.29 1 хв  16.30 1 г  9 хв 
Городище 16.34 1 хв  16.35 1 г  14 хв 
Дирдин 16.39 2 хв  16.41 1 г  19 хв 
Кар'єрна 16.43 2 хв  16.45 1 г  23 хв 
Хлистунівка 16.48 1 хв  16.49 1 г  28 хв 
Цвіткове 16.59 20 хв  17.19 1 г  39 хв 
Калинівка 17.28 1 хв  17.29 2 г  8 хв 
Клубна 17.32 1 хв  17.33 2 г  12 хв 
Носачеве 17.35 1 хв  17.36 2 г  15 хв 
Мельниківка 17.40 1 хв  17.41 2 г  20 хв 
Володимирівка 17.46 1 хв  17.47 2 г  26 хв 
Балаклія-2 17.52 1 хв  17.53 2 г  32 хв 
Балаклія-1 17.55 1 хв  17.56 2 г  35 хв 
Перегонівка 17.59 1 хв  18.00 2 г  39 хв 
Костянтинівка 18.06 1 хв  18.07 2 г  46 хв 
Миколаївка 18.10 1 хв  18.11 2 г  50 хв 
Заводська 18.13 1 хв  18.14 2 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.19 16 хв  18.35 2 г  59 хв 
Сріблянка 18.40 1 хв  18.41 3 г  20 хв 
Центральна 18.42 1 хв  18.43 3 г  22 хв 
Сміла 18.44 1 хв  18.45 3 г  24 хв 
Піонерська 18.50 1 хв  18.51 3 г  30 хв 
Хацьки 18.56 1 хв  18.57 3 г  36 хв 
Білозір'я 18.59 1 хв  19.00 3 г  39 хв 
Степанки 19.05 1 хв  19.06 3 г  45 хв 
898 Км Роз'їзд 19.10 1 хв  19.11 3 г  50 хв 
Буддеталь 19.15 1 хв  19.16 3 г  55 хв 
Черкаси 19.22 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6510 Миронівка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930