У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Запоріжжя:

Розклад поїздів Ковель Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Рожище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.14 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 07.54, 07.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ковель - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 10.14
Ковель
07.54
Запоріжжя-1
21 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 10.14
Ковель
07.30
Запоріжжя-1
21 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Ковель