У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красносільці - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Красносільці - Лозова:

Поточний розклад електричок Красносільці - Лозова включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 49 хв зі станції Красносільці і прибуває на станцію Лозова о 06 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Красносільці і Лозова цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Малий Глибочок(05.55), Стегниківці(06.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Красносільці - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Красносільці Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Красносільці - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6241 Ланівці Тернопіль 05.49
Красносільці
06.44
Лозова
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Красносільці -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красносільці — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Красносільці