У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг-Західний - Інгулець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Ріг-Західний - Інгулець:

Поточний розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Інгулець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 17 хв зі станції Кривий Ріг-Західний і прибуває на станцію Інгулець о 07 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6455-6456 сполученням Кривий Ріг-Головний - Інгулець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Кривий Ріг-Західний і Інгулець цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них 6 Км Роз'їзд(18.23), 22 Км(18.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Інгулець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Ріг-Західний Інгулець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Ріг-Західний - Інгулець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кривий Ріг-Західний та Інгулець – 31.0 км. Ціна квитка на електричку Кривий Ріг-Західний Інгулець складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451-6452 Кривий Ріг Інгулець 07.17
Кривий Ріг-Західний
07.59
Інгулець
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6455-6456 Кривий Ріг Інгулець 18.11
Кривий Ріг-Західний
19.00
Інгулець
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Ріг-Західний -Інгулець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг-Західний — Інгулець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Інгулець — Кривий Ріг-Західний