У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'єваха - Смородине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Куп'єваха - Смородине:

Поточний розклад електричок Куп'єваха - Смородине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 23 хв зі станції Куп'єваха і прибуває на станцію Смородине о 12 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6265 сполученням Мерчик - Смородине, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Куп'єваха і Смородине цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Спицин(20.41), Ворскла(21.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Куп'єваха - Смородине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Куп'єваха Смородине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Куп'єваха - Смородине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6267* Люботин Суми 11.23
Куп'єваха
12.13
Смородине
50 хв Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 20.35
Куп'єваха
21.31
Смородине
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Куп'єваха -Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куп'єваха — Смородине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Смородине — Куп'єваха